AlcoFans
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
AlcoFans

Forum wielbicieli wysoko-procentowych alcoholi
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Śląsk - Lechia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Młody
Admin



Liczba postów : 89
Join date : 08/09/2011
Age : 33

Śląsk - Lechia Empty
PisanieTemat: Śląsk - Lechia   Śląsk - Lechia EmptyPon Paź 24, 2011 12:50 pm

Kto jedzie na ten mecz? Kiedy wyrusza z Gdańska i o której? Kiedy wraca do domu i o której?
Jak najszybciej podawać te informacje bo muszę podać liczbę osób chłopakom z US!

Mecz jest o 20:30 w piątek

Pociągi jakie mamy do Wrocławia bez przesiadek

(opcja 1) W Czwartek odjazd o godzinie 14:42 na miejscu jesteśmy o godzinie 23:02 ( jedziemy 8:20 h )

(opcja 2) W Czwartek odjazd o godzinie 20:53 na miejscu jesteśmy o godzinie 05:34 ( jedziemy 8:41 h )

(opcja 3) W Piątek odjazd o godzinie 04:40 na miejscu jesteśmy o godzinie 13:53 ( jedziemy 9:13 h )

Ja osobiście jestem za opcja pierwszą bo dojedziemy sobie na luzie i będziemy mogli się przespać żeby na meczu nie wyglądać jak trupy.



Ostatnio zmieniony przez Młody dnia Pon Paź 24, 2011 3:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kania




Liczba postów : 133
Join date : 13/09/2011

Śląsk - Lechia Empty
PisanieTemat: Re: Śląsk - Lechia   Śląsk - Lechia EmptyPon Paź 24, 2011 1:43 pm

1. Kania (Jade tak jak cała grupa i wracam też bo stawiam że będziemy jechac jak w zeszlym sezonie)
2. Młody (Jestem za tym żeby wyjechać w czwartek o 14:42 czyli opcja 1 ale zobaczymy jak reszta odniesie sie do tego pomysłu)
3. Bob (jedzie w piątek o 4)
4. Dziobak (prawdopodobnie opcja numer 2 bo wcześniej mam szkołe)
5. Piechu ( Opcja nr 1 czyli wyjazd w czwartek o 14.42)
Powrót do góry Go down
 
Śląsk - Lechia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» aRKA- Śląsk

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
AlcoFans :: Archiwum-
Skocz do: