AlcoFans
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
AlcoFans

Forum wielbicieli wysoko-procentowych alcoholi
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 kibicezabezpieczenstwem.pl

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Przemek




Liczba postów : 170
Join date : 08/09/2011

kibicezabezpieczenstwem.pl Empty
PisanieTemat: kibicezabezpieczenstwem.pl   kibicezabezpieczenstwem.pl EmptySob Wrz 24, 2011 4:29 pm

Od jakiegoś czasu OZSK organizuje akcję zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o imprezach masowych.

Ogólnie w projekcie chodzi o zakaz sprzedaży alkoholu na stadionach i legalizację pirotechniki na model duński (czyli race legalne na fanatycznych trybunach po uprzednim zgłoszeniu faktu ich odpalania i wpłaceniu kaucji przez stowarzyszenie która przepadnie w razie incydentów z piro).


Potrzeba 100 000 podpisów! Na razie jest ich ok 13,5 tysiąca. Jak zbierać podpisy? Proste, drukujemy formularz (link poniżej) i wypełniamy rubryki. Na jednej stronie może podpisać się 10 osób, osoby te muszą chyba być pełnoletnie.

Każdy drukuje sobie taki formularz (jak nie ma drukarki do dać mi znać na forum bądź telefonicznie to wydrukuje i podrzucę) i zbiera podpisy u rodziców, dziadków, wujków i kolegów w szkołach (którzy są pełnoletni) czy pracy. Listy z podpisami można złożyć w siedzibie Kibice Razem Gdańsk przy ul. Fiszera 10 w godzinach 10-16, lub w sklepie "Lwów Północy" w C.H. Wielki Młyn w godzinach 10-18 albo u mnie a ja przekażę dalej Smile

http://kibicezabezpieczenstwem.pl/pobierz-liste-poparcia/





Fajnie było by gdyby informacja pojawiła się na naszym FB inforamcja może być skopiowana ze strony LP. Możemy też "polubić" https://pl-pl.facebook.com/kibicezabezpieczenstwem
Powrót do góry Go down
Przemek




Liczba postów : 170
Join date : 08/09/2011

kibicezabezpieczenstwem.pl Empty
PisanieTemat: Re: kibicezabezpieczenstwem.pl   kibicezabezpieczenstwem.pl EmptyCzw Paź 20, 2011 5:48 am

Niech każdy na mecz z Lechem zabierze podpisy zbierane przez siebie i mi je przekażę.
Powrót do góry Go down
Pilar




Liczba postów : 13
Join date : 17/09/2011

kibicezabezpieczenstwem.pl Empty
PisanieTemat: Re: kibicezabezpieczenstwem.pl   kibicezabezpieczenstwem.pl EmptyNie Paź 23, 2011 12:53 pm

słuchaj do kiedy ostetecznie mozna je dostarczyc ?bo troche ich mam a na meczu z Lechem nie dałem bo nie miałem jak
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kibicezabezpieczenstwem.pl Empty
PisanieTemat: Re: kibicezabezpieczenstwem.pl   kibicezabezpieczenstwem.pl Empty

Powrót do góry Go down
 
kibicezabezpieczenstwem.pl
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
AlcoFans :: Archiwum-
Skocz do: